KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088050
nr 1408 8050
Stig Sundin, modell, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 105x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:02:32
100 kr
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr